3RV2021-4BA10-0BA0 Circuit Breakers SIEMENS
SKU: 3RV2021-4BA10-0BA0
11 People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
24/7 Support
7x24-hour service
20k
20k products
Super many products
Payment Method
PayPal, Alipay
Special type Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 13…20 A N-release 260 A screw terminal Standard switching capacity Ambient temperature -50 鎺矯 500 switching cycles–3RV2021-4BA10-0BA0